Letní soustředění 2022

Po přestávce v roce 2021 opět plánujeme šakalí soustředění.

Po pečlivém průzkumu dostupných lokalit jsme pro léto 2022 zvolili Český dub. Tábor se nachází v lese, není to daleko k přírodnímu koupališti a všude kolem jsou lesy.

Šakalí soustředění se bude konat „tradičně“ poslední týden v srpnu, tj. od neděle 21. 8. do soboty 27. 8. 2022. Doprava bude zajištěna, všichni pojedeme ze Kbel do tábora (a zpět) autobusem.

Cena soustředění činí 5 500 Kč za týden včetně dopravy, jídla (jídelní lístek jsme pečlivě diskutovali), pitného režimu, šakalího atletického programu včetně (samozřejmě tajné) celotáborové hry. POZOR: pokud by došlo k dramatickému nárůstu cenu pohonných hmot, případně potravin, cenu bychom museli navýšit. Cena je kalkulována za předpokladu stávajících cen.

Registrace na soustředění probíhá elektronicky – odkaz zasíláme členům klubu na přelomu března a dubna. Zaregistrovat se je nutné do 11. 4. 2022.

Po přijetí přihlášky klubem se hradí záloha na ve výši 2 500 Kč (přibližně v polovině dubna). Doplatek ve výši 3 000 Kč bude třeba uhradit do 25. června 2022. Platební instrukce obdrží každý přijatý účastník soustředění  emailem.

V případě odřeknutí účasti na soustředění je storno poplatek ve výši zálohy. Stornopoplatky vyplývají ze smlouvy s majitelem táborového areálu. DŮLEŽITÉ: Pokud se kapacita táboru nenaplní, soustředění se nebude konat. V případě zájmu se proto prosím zaregistrujte do výše uvedeného data. Nebude-li se soustředění konat, zálohy budou vráceny do poloviny května 2022.

Galerii z našeho posledního soustředění naleznete tady.

Fotky níže uvedené jsou jak oficiální fotografie areálu, tak fotografie z našeho vlastního podzimního průzkumu: