Letní soustředění 2024

Pro léto 2024 jsme zvolili opět Měsíční údolí v Českém ráji. Tábor má vlastní bazén a všude kolem jsou lesy.

Pro představu, jak to na soustředění vypadá, se můžete podívat na fotogalerie ze soustředění z minulého roku ve stejném areálu: neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.

Šakalí soustředění se bude konat „tradičně“ poslední týden v srpnu, tj. od neděle 25. 8. do soboty 31. 8. 2024. Doprava bude zajištěna, všichni pojedeme ze Kbel do tábora (a zpět) vlakem.

Cena soustředění činí 6 400 Kč za týden all inclusive, tj. včetně dopravy, jídla (5x denně), pitného režimu, šakalího atletického programu včetně (samozřejmě tajné) celotáborové hry.

Registrace na soustředění probíhá elektronicky – odkaz zasíláme členům klubu na začátku února. Zaregistrovat se je nutné do konce února.

Po přijetí přihlášky klubem se hradí záloha na ve výši 3 000 Kč (přibližně v polovině března). Doplatek ve výši 3 400 Kč bude třeba uhradit do června 2024. Platební instrukce obdrží každý přijatý účastník soustředění emailem.

V případě odřeknutí účasti na soustředění je storno poplatek ve výši zálohy. Stornopoplatky vyplývají ze smlouvy s majitelem táborového areálu. DŮLEŽITÉ: Pokud se kapacita táboru nenaplní, soustředění se nebude konat. V případě zájmu se proto prosím zaregistrujte do výše uvedeného data. Nebude-li se soustředění konat, zálohy budou vraceny obratem.