Staří ŠAKALové

Naši trenéři mají za sebou školení pro trenéry atletických přípravek pořádané Českým atletickým svazem. A nejen to…

Lenka Kadlecová

V roce 2010 absolvovala rekvalifikační kurz „Cvičitel zdravotní tělesné výchovy“ na Akademii tělesné výchovy a sportu Palestra ve Kbelích a získala osvědčení o rekvalifikaci. Od roku 2010 cvičí s kojenci a batolaty v KRC CoByDup a také vede kurzy cvičení rodičů s dětmi.V roce 2013 získala osvědčení o absolvování semináře zdravotní gramotnosti a v roce 2014 se účastnila seminářů „Atletika hrou“ pořádaných Českým atletickým svazem. Od té doby také trénuje kurzy atletické přípravky pod KRC CoByDup a Klíček Klecany (věkové kategorie 3-4 roky, 5-7 let a 8-9 let).

Alice Karbulková

Trenérka, učitelka, instruktorka, matka, manželka, ultra-cokoliv.

Vzdělání/aktivní činnost:

 • Jihočeská univerzita, pedagogická fakulta, obor ČJ, TV
 • kurz Moderní gymnastické formy ve školní a mimoškolní TV
 • kurz Cvičení s nejmenšími
 • kurz Trenér atletických přípravek
 • kurz Spinning Mad Dogg Athletic
 • kurz Aqua-aerobic instructor
 • kurz Trenér kondičního běhu (Český atletický svaz)
 • Trenér atletiky 3.třídy (FTVS)

Kromě výše uvedeného mě můžete potkat buď na tréninku v okolních lesích nebo na závodech od 5ti do 100km (Jenštejnská pětka až Beskydská sedmička:)

Běhám, házím, skáču, na domácnost peču!

Anna Rezková

Vzdělání/aktivní činnost:

 • Univerzita Karlova, fakulta tělovýchovy a sportu, obor učitelství TV – Fj
 • trenérka atletiky 3.třídy
 • učitelka TV – Fj – víceleté gymnázium Omská, Arcibiskupské gymnázium
 • učitelka TV na ZŠ Praha Kbely
 • trenérka tenisu dětí (tenisová škola Return)

Sportu se věnuji dle ročního období a momentální nálady – plavání, kajak, beach volejbal, tenis, pěšmo i kolmo, lyžování, bruslení…

Rodiče mě odmalička vedli v duchu sportovním někdy až spartanském:-), vystřídala jsem nejrůznější sporty od gymnastiky, tenisu, atletiky, juda, ale u ničeho jsem nikdy dlouho nevydržela. Když to začalo zavánět závodním sportem, vycouvala jsem z toho, poněvadž už tenkrát jsem někde v sobě cítila, že pro mě je nejdůležitější všestrannost, zážitky a dobrá parta.

Práce s dětmi mě baví a jsem přesvědčená, že zájmový sport je cesta nejen k fyzickému i duševnímu zdraví, ale i klíč k tomu, aby děti získaly zdravé sebevědomí, učí je vzájemně si pomáhat, fair play a otvírá jim cestu k hodnotnějšímu a vyrovnanějšímu životu v dospělosti.

Jak pravil J. A. Komenský: „Tělo nechť každodenní své hýbání má“

Anička

 

 

 

 

Pavla Pavlová

Od jara do podzimu mě můžete potkat s pádlem v ruce. Trénuji a závodím za KVS Praha na dračí lodi nebo rekreačně sjíždím řeky na kánoe, raftu či kajaku. Pohled na svět mám zkrátka nejraději z lodi.
Jako kompenzační cvičení dělám pilates a jógu.
Snažím se být dobrým vzorem pro své dva kluky, aby viděli, že jakýkoliv pohyb je důležitý nejen pro zdraví, ale je to i možnost pro setkání s přáteli.

Vojta Matuška

Nadšený sportovec, běžec, cyklista, párkrát do roka i účastník krátkého triatlonu a v neposlední řadě také student sportovního managementu. Už odmalička mě rodiče vedli k nějakému tomu pohybu, ať to bylo kolo, lyže nebo běh. Právě v tom jsem se našel a později začal dělat atletiku. Po pár letech tréninku jsem se dostával výkonnostně nahoru a přešel jsem trénovat do PSK Olymp Praha. Jenže po třech letech ze mě počáteční nadšení vyprchalo vzhledem ke stereotypnímu režimu a já cítil, že to chce změnu. Řekl jsem si, že bych mohl své zkušenosti využít a zkusit to jako asistent popřípadě trenér. V trénování jsem se našel a dětem se vždy snažím ukázat krásu všestrannosti atletiky.

Stanislav Doležal

Od dětství mám rád sport. Baví mě běhání, kolo, lyže a občas si jdu zahrát hokej. Do Šakala mě přivedly děti. Obě dcery mají rády pohyb a styl Šakala  se nám moc líbí, proto jsem se chtěl stát jeho součástí …

Lucka Brůčková

Sport mám moc ráda. Vždy jsem se chtěla stát trenérkou, ale nebyla příležitost. Ale až s dcerou, která začala milovat atletiku , jsem si řekla, že se do toho pustím. Byla to pro mě velká výzva na kterou jsem se moc těšila.
Miluju sport všeobecně. Jezdím na kole, koloběžce někdy i se psím spřežením :). Ale co mám opravdu nejraději je turistika.
V zimě jezdím na běžkách a letos chci zkusit se psama, mushing. Mám dva maďarské ohaře :).