Soustředění 2018 – závazná přihláška a další dokumenty

Milí rodiče milých malých šakalů,

Letní prázdniny jsou již tady a s nimi se blíží Šakalí letní soustředění.

Proto, aby Váš šakálek mohl na soustředění jet, potřebujeme od Vás kromě uhrazení účastnického poplatku ještě vyplnit a předat závaznou přihlášku a další nutné dokumenty, které najde v odkazech níže.

Prosíme Vás tedy o následující:

  • Vyplnit a předat do 31.7.2018  Závaznou přihlášku
  • Předat do 31.7.2018 KOPII Lékařského posudku o zdravotní způsobilosti potvrzeného lékařem . Posudek musí být platný po celou dobu soustředění (můžete rovnou přiložit kopii kartičky zdravotní pojišťovny). Originál si ponechte pro další příležitosti, není v našich schopnostech je vracet.
  • Předat do 31.7.2018 kopii kartičky pojišťovny.
  • Vyplnit a předat Prohlášení zodpovědného zástupce(bezinfekčnost) v den odjezdu (s kopií kartičky pojišťovny, pokud jste ji již nepředali)

Doporučení: Pokud se Vám formulář otevře v okně internetového prohlížeče, a chcete si jej uložit na svůj počítač, stiskněte klávesu Alt, z menu které se Vám zobrazí v horní části okna vyberte Soubor a poté Uložit jako… Anebo klikněte na odkaz pravým tlačítkem a zvolte Uložit cíl jako… (platí pro Internet Explorer, u ostatních prohlížečů se může postup mírně lišit).

Zde najdete také Doporučený seznam věcí, které by si Váš šakálek měl vzít s sebou.

Způsob předání dokumentů:

  • osobní předání dokumentů v obálce se jménem dítěte v obchodu s výtvarnými potřebami Antonín Vrba, Železnobrodská 148/21, Praha – Kbely (zde POUZE OSOBNÍ PŘEDÁNÍ, na tuto adresu NEZASÍLEJTE dokumenty poštou!)
  • zaslání naskenovaných řádně vyplněných a podepsaných dokumentů na adresu: tabor@sakalkbely.cz. Do předmětu uveďte jméno dítěte.
  • předání komukoliv z výboru Šakala (Oto Šorna (primárně), Pavel a Alice Karbulkovi, Jiří Pelák)
  • zaslání na poštovní adresu: Oto Šorna, Toužimská 930/71, Praha 9 – Kbely, 197 00

Prosíme předávejte a posílejte dokumenty se všemi stránkami!

Případné dotazy směřujte na šakalí táborovou e-mailovou adresu: tabor@sakalkbely.cz