Letní soustředění 2023

Po pečlivém průzkumu dostupných lokalit jsme pro léto 2023 zvolili Měsíční údolí v Českém ráji. Tábor má vlastní bazén a všude kolem jsou lesy.

Pro představu, jak to na soustředění vypadá, se můžete podívat na fotogalerie ze soustředění z minulého roku v Českém Dubu: Skupinové, neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.

Šakalí soustředění se bude konat „tradičně“ poslední týden v srpnu, tj. od neděle 27. 8. do soboty 2. 9. 2023 (děti jsou do školy až v pondělí 4. 9.). Doprava bude zajištěna, všichni pojedeme ze Kbel do tábora (a zpět) autobusem.

Cena soustředění činí 5 900 Kč za týden včetně dopravy, jídla, pitného režimu, šakalího atletického programu včetně (samozřejmě tajné) celotáborové hry. POZOR: pokud by došlo k dramatickému nárůstu cenu pohonných hmot, případně potravin, cenu bychom museli navýšit. Cena je kalkulována za předpokladu stávajících cen.

Registrace na soustředění probíhá elektronicky – odkaz zasíláme členům klubu na začátku února. Zaregistrovat se je nutné do konce února.

Po přijetí přihlášky klubem se hradí záloha na ve výši 2 500 Kč (přibližně v polovině března). Doplatek ve výši 3 400 Kč bude třeba uhradit do června 2023. Platební instrukce obdrží každý přijatý účastník soustředění emailem.

V případě odřeknutí účasti na soustředění je storno poplatek ve výši zálohy. Stornopoplatky vyplývají ze smlouvy s majitelem táborového areálu. DŮLEŽITÉ: Pokud se kapacita táboru nenaplní, soustředění se nebude konat. V případě zájmu se proto prosím zaregistrujte do výše uvedeného data. Nebude-li se soustředění konat, zálohy budou vraceny obratem.

Mimo odkaz uvedený výše se můžete podívat na to, jak areál vypadal v době našeho průzkumu, tedy v lednu 2023. Není však třeba se obávat, očekáváme, že do srpna sníh určitě zmizí.