Přihláška

Pro zájemce

Přihlášky na školní rok 2022/2023 přijímáme výhradně elektronickou formou. Elektronickou přihlášku naleznete >>>ZDE<<<. Bližší popis tréninků, na které se lze registrovat, se nachází v záložce tréninky.

Upozorňujeme, že přihláška negarantuje místo v atletickém klubu! Přijetí závisí mimo jiné na chování člena v minulém roce, aktivní účasti na klubových akcích, získání přislíbených nájmů, naší kapacitě a možnostech trenérů.

Pro přijaté zájemce

Pokud jste Vaše dítě přihlásili přes výše uvedený formulář a již jste od nás emailem obdrželi potvrzení o přijetí, prostudujte si prosím níže uvedené dokumenty a podle pokynů je vyplňte. Jejich odevzdání trenérovi je nezbytné pro přihlášení Vašeho dítěte do atletického klubu. Formuláře lze vyplnit i na počítači a teprve poté vytisknout (vyjma potvrzení od lékaře).

Pokud je Váš šakálek ve smečce, která vyzvedává děti z družiny, je nezbytné, abyste družině sdělili, ve které dny a v kolik hodin ho družina má připravit na přechod do Šakala. Trenér vyzvedne pouze děti, které mu družina připraví, tj. trenér nemůže vyzvednout děti bez výslovného pokynu, který rodiče předají družině.

Členské příspěvky

Členský příspěvek se odvíjí od četnosti docházky a případného požadavku za převádění z/do družiny.

Základní členský příspěvek činí 2 750 Kč na jedno pololetí, trénink 2x týdně. V případě trénování 1x týdně se pololetní členský příspěvek snižuje na částku 2 200 Kč, v případě delšího tréninku (90 min.) činí 2 400 Kč. Do atletického klubu je ideální chodit v oba dva dny v týdnu. Docházku jedenkrát týdně chápeme spíš jako výjimku.

Členský příspěvek se navyšuje v případě požadavku na vyzvedávání z družiny trenérem o 10%, stejně (tj. o dalších 10%) se navyšuje v případě požadavku na vracení dítěte do družiny po skončení tréninku.

Členské příspěvky jsou splatné do konce září resp. do konce ledna.