Tréninky 2017/18 – kdo, kdy, kde….

Vítejte zpět z prázdnin!

Šakal vybíhá do svého třetího roku! Tréninkový rok 2017/18 začíná 18.9.2017. V průběhu školního roku konání tréninků kopíruje školní režim ZŠ Kbely, tj. netrénuje se v době prázdnin, svátků a školního volna.

Rozřazení malých šakalů do smeček najdete v tabulkách níže. Pro dokončení procesu přijetí Vašeho šakálka do smečky od Vás budeme potřebovat vše, co najdete v záložce Přihláška.

Pokud je Váš šakálek ve smečce, která vyzvedává děti z družiny (pokud je tak uvedeno níže u jednotlivých smeček), je nezbytné, abyste družině sdělili, ve které dny a v kolik hodin ho družina má připravit na přechod do Šakala. Trenér vyzvedne pouze děti, které mu družina připraví, tj. trenér nemůže vyzvednout děti bez výslovného pokynu, který rodiče předají družině.

Smečky malých šakalů

Fialová

Pondělí 13:30 hod, středa 14:30 hod, Tělocvična ZŠ. Trenéři převádějí děti z družiny i zpět do družiny.

Trenéři: Dominika Linke, Marie Kubešová – pondělí, Anna Rezková – středa

Pozor, na žádost školy jsme byli nuceni posunout začátek středečního tréninku na 14:30 hodin. Za případné komplikace se omlouváme.

Křestní jméno dítěte Příjmení dítěte Variabilní symbol Potvrzení o zdravotní způsobilosti
Kamila Fischerova 1701001 Dodat
Daniel Kříž 1701002 Dodat
Karolína Cacáková 1701003 Dodat
Kateřina Zelená 1701004 Dodat
Martin Švec 1701005 Dodat
Jakub Bláha 1701006 Dodat
Dalibor Holas 1701007 Dodat
Anna Jáchimová 1701008 Dodat
Vojtěch Wagner 1701009 Dodat
Ondřej Chleboun 1701010 Dodat
Barbora Kunova 1701011 Dodat
Markéta Mikolášová 1701012 Dodat
Jonáš Zelinka 1701013 Dodat
Vojtěch Mařík 1701014 Dodat
Jakub Pecha 1701015 Dodat
Marek Siročák 1701016 Dodat
Dorothea Šédová 1701017 Dodat
Samuel Marák 1701018 Dodat
Aloisie Hartmannová 1701019 Dodat
Charlotte Bujňáková 1701020 Dodat
Barbora Brusova 1701021 Dodat
Theo Sam Vedej 1701022 Dodat


Modrá

Úterý a čtvrtek od 14:00 hod, Sokolovna

Trenéři: Alice Karbulková, Lenka Kadlecová

Křestní jméno dítěte Příjmení dítěte Variabilní symbol Potvrzení o zdravotní způsobilosti
Alice Šornová 1701062 Platné
Matěj Melzer 1701023 Dodat
Marek Červenka 1701024 Dodat
Elen Maršalova 1701025 Dodat
Filip Formánek 1701026 Dodat
Zuzana Štědrá 1701027 Dodat
Isabel Rohovská 1701028 Dodat
Lukáš Raibr 1701029 Platné
Petr Valenta 1701030 Dodat
Vítek Zůna 1701031 Dodat
Martin Knotek 1701032 Dodat
Benjamin Pálka 1701034 Dodat
Tereza Vrbová 1701035 Dodat
Filip Krušina 1701036 Dodat
Šimon Pelák 1701037 Platné
Matyáš Mersteiner 1701116 Dodat

Oranžová

Pondělí a středa od 16:30 hod, Tělocvična ZŠ. Trenéři vyzvedávají děti z družiny.

Trenéři: Anna Rezková, Jana Voborská

Křestní jméno dítěte Příjmení dítěte Variabilní symbol Potvrzení o zdravotní způsobilosti
Natalie Mandikova 1701039 Dodat
Valerie Albertová 1701063 Dodat
Terezka Špreňarová 1701040 Dodat
Anna Nýdrlová 1701042 Dodat
Matěj Flohr 1701043 Dodat
Anna Hazlbauerová 1701062 Dodat
Zuzana Švecová 1701044 Dodat
Emma Šmoková 1701045 Dodat
Alice Benešová 1701046 Dodat
Martin Slepánek 1701047 Dodat
Vojtěch Zosel 1701118 Dodat
Johana Kubešová 1701048 Dodat
Sofia Dittmannová 1701049 Dodat
Lucie Rejlová 1701050 Dodat
Ondřej Bláha 1701051 Dodat
Daniela Ďurovcová 1701052 Dodat
Adéla Emma Kozáková 1701053 Dodat
Kamila Augustinová 1701055 Dodat
Jan Setnický 1701056 Dodat
Laura Holišová 1701057 Dodat
Sára Holišová 1701058 Dodat
Markéta Škořepová 1701062 Dodat
Lilla Pavlová 1701114 Platné


Zelená

Pondělí a středa od 14:30 hod, Sokolovna

Trenéři: Lenka Kadlecová, Beáta Kruková – pondělí, Alice Karbulková – středa

Křestní jméno dítěte Příjmení dítěte Variabilní symbol Potvrzení o zdravotní způsobilosti
Lucie Nováková 1701065 Dodat
Martina Zemanová 1701066 Dodat
Michal Ridzoň 1701067 Dodat
Jakub Dědek 1701068 Dodat
Lukáš Hladík 1701069 Dodat
Lucie Špičáková 1701070 Dodat
Vojtěch Beneš 1701071 Dodat
Lukáš Pohl 1701072 Platné
Petr Slepánek 1701073 Dodat
Anna Matějková 1701074 Dodat
Vojtěch Štěpaník 1701075 Platné
Šarlota Salátová 1701117 Dodat
David Říha 1701078 Platné
Čedomír Simonov 1701079 Dodat
Vanda Srbová 1701080 Dodat
Soňa Hanzlíčková 1701081 Dodat
Adam Milota 1701082 Dodat
Natálie Venzlová 1701111 Dodat
Jaroslav Urban 1701110 Dodat
David Havelka 1701115 Dodat


Černá

Pondělí a středa od 17:30, Tělocvična ZŠ

Trenéři: Alžběta a Michal Ježkovi

Křestní jméno dítěte Příjmení dítěte Variabilní symbol Potvrzení o zdravotní způsobilosti
Ema Šornová 1701084 Platné
Adéla Karbulková 1701085 Platné
Matěj Karbulka 1701086 Platné
Tomáš Koutník 1701087 Dodat
Katka Křížová 1701064 Dodat
Apolena Zelená 1701087 Dodat
Matěj Wagner 1701088 Dodat
Petr Balaštík 1701089 Dodat
Kristina Špačková 1701090 Dodat
Magdalena Lüder 1701100 Dodat
Magdalena Husáková 1701091 Dodat
Ellena Ruth Krajdlová 1701091 Dodat
Kateřina Bacílková 1701093 Platné
Tereza Bacílková 1701094 Platné
Karel Nový 1701095 Dodat
Tobiáš Hypš 1701096 Dodat
Vendula Holasová 1701097 Dodat
Gabriela Novotná 1701098 Dodat
Jindřich Pěkný 1701101 Dodat
Jáchym Ježek 1701099 Dodat

Červená

Úterý 15:00, Sokolovna, čtvrtek 16:00, Tělocvična ZŠ

Trenéři: Marie Kubešová a Martin Husák – úterý, Beata Kruková a Karel Bacílek – čtvrtek

Křestní jméno dítěte Příjmení dítěte Variabilní symbol Potvrzení o zdravotní způsobilosti
Petr Bláha 1701104 Dodat
Tereza Špačková 1701054 Dodat
David Peňáz 1701032 Dodat
Katerina Kratochvilova 1701101 Dodat
Vit Kovanda 1701102 Dodat
Martin Al-Bunni 1701116 Dodat
Zoe Zídková 1701108 Dodat
Jakub Janeček 1701105 Dodat
Julie Bulíčková 1701107 Dodat
Julie Koubková 1701113 Dodat
Tomáš Némethy 1701109 Dodat
Kateřina Kvasničková 1701106 Dodat
Matkéta Pěkná 1701103 Dodat