Šakal na prázdninách 2017

Aktuální info: kapacita soustředění je zaplněna, lze se registrovat pouze jako náhradník (pište na info@sakalkbely.cz).

Po pečlivém průzkumu dostupných lokalit jsme pro léto 2017 zvolili Žďárské vrchy; prostě se nám zalíbilo v chatovém táboru Naděje.

Tábor se nachází v lese, není to daleko k rybníku a všude kolem jsou hluboké lesy.

Šakalí soustředění se bude konat „tradičně“ poslední týden v srpnu, tj. od soboty 26.8. do soboty 2.9. 2017. Doprava bude zajištěna, všichni pojedeme ze Kbel do tábora (a zpět) autobusem.

Cena soustředění činí 4 400 Kč za týden včetně dopravy, jídla (jídelní lístek jsme pečlivě diskutovali), pitného režimu, šakalího atletického programu včetně (samozřejmě tajné) celotáborové hry.

Galerii z našeho posledního soustředění naleznete tady: 1 den, 2 den, 3 den, 4 den, 5 den.

Při registraci se hradí záloha na účet Šakala ve výši 1 500 Kč (do poznámky uveďte jméno dítěte). Doplatek ve výši 2 900 Kč bude třeba uhradit do 25. června 2017. V případě odřeknutí účasti na soustředění je storno poplatek ve výši zálohy (1 500 Kč). Stornopoplatky vyplývají ze smlouvy s majitelem táborového areálu. DŮLEŽITÉ: Pokud se kapacita táboru nenaplní, soustředění se nebude konat. V případě zájmu se proto prosím přihlašte a uhraďte zálohy do uvedeného data. Nebude-li se soustředění konat, zálohy budou vráceny do poloviny února 2017.

Fotky níže uvedené jsou jak oficiální fotografie areálu, tak fotografie z našeho vlastního podzimního průzkumu: