Archiv článků za rok: 2017

Informace o odjezdu na soustředění

Milí šakalové,

Zde jsou  informace o odjezdu autobusem na letní soustředění

Kdy: 26.8.2017

V kolik: 8:00 hodin

Kde: Pakoviště u nové školy ve Kbelích (u Leteckých opraven)

Rodiče, nezapomeňte zbývající potřebné dokumenty (bezinfekčnost, kartička zdravotní pojišťovny), budou vybírány před odjezdem. Pokud byste chtěli své dítko dovézt na místo sami, dejte nám vědět na info@sakalkbely.cz. Místo je Rekreační středisko naděje, Svratouch.

Všechny prosíme o dochvilnost.

Předpokládaný návrat je 2.9.2017 v cca 13:00 (odjezd autobusu ze Svratouchu je v 10:00 hodin)

 

Registrace na školní rok 2017/18 spuštěna

Vítejte zpět milí šakálci!

Už se na vás těšíme v dalším školním roce. Ale nejdříve je potřeba, aby Vás vaši rodiče předběžně zaregistrovali na této stránce.

Pozor, je nutné, aby se znovu zaregistrovali i Ti, kteří již do Šakala v minulých letech chodili.

Užívejte si zbytek prázdnin!

Vaši staří šakalové.

 

Přijďte si zavýt nad koncem šakalího roku

Milí malí i velcí šakali!

Blíží se konec školního roku a s ním druhý konec roku ŠAKALa. Pojďme ho společně oslavit po šakalím zůsobu!

A někteří již tuší!

Jak to dopane letos? Zvítězí dětská štafeta nad dospěláckou? Bude překonán rekord ve skoku s batohem? Kdo prohodí oštěp věncem buřtů…? Kdo si odnese jelena z tomboly?… A jaký dort dostane Jáchym k narozeninám?

Kdy: Čtvrtek 29.června od 16 hodin

Kde: Na hřišti kbelské sokolovny

Co s sebou: deky, občerstvení, sportovní oděv a soutěživě-společenského ducha

Vaši šakali kbelští

 

Modrá smečka vytasila drápky

Krasné skoroletní odpoledne a měkká tráva za Sokolovnou, to byla v úterý kombinace jako stvořená pro trochu jiný tréning naší modré smečky. Odhodili jsme tenisky a kecky a cvičili jsme celou hodinu naboso. Pro některé děti možná trochu nový zážitek, pro všechny bez rozdílu vítané zpestření a něco moc zdravého pro jejich chodidla. Jen se podívejte, jak jsme si protáhli packy i drápky ;).

        

Štafetový pohár 2017

už jde do tuhého …

Máme za sebou účast na štafetovém poháru – krajském (pražském) kole.  Za naši smečku se tentokrát zúčastnily Klárka, Káťa a Majda, které společně se zástupci ostatních smeček vytvořily dvě osmičlenné štafety.  Holky bojovaly jako lvice správné šakalice a pomohly našemu šakalímu seskupení k postupu do finále a následně krásnému umístění.

Náš výběr neměl tretry, nevybírali jsme nejrychlejší děti z celé školy, jako ostatní, přesto se naše děti neztratily, naši školu reprezentovali se ctí a vybojovali krásné 10. místo. Z více než 300 pražských škol, 10. místo – to se počítá !

Děkujeme našim malým šakalům za skvělou reprezentaci, sportovní nasazení, fairplay jednání a příští rok, soupeři třeste se !

Fotky si můžete prohlédnout zde

 

Štafetový pohár 2017 – krajské kolo Praha