Šakalovy zprávy z prázdnin – čtvrtý den (29. 8. 2017)
Pomáhali jsme skřítkům, vyrazili na Karlštejn a prchali před skřety.
(Pokračování textu…)
oficiální stránky atletického klubu
Pomáhali jsme skřítkům, vyrazili na Karlštejn a prchali před skřety.
(Pokračování textu…)
Bílá paní nás nasměrovala na pomoc ostatním. Umíme prstovou abecedu, zaskočit za slepeckého psa, zachránit zraněnou cyklistku, vyluštit morseovu zprávu a zorientovat se v lese.
(Pokračování textu…)
Dnešní den se nesl v duchu víly Amálky. Kromě vílí rozcvičky však došlo i na překážkovou dráhu, orientační běh, hádanky a prohledávání lesa. Dětem můžete psát na adresu: RS Naděje, Svratouch 306, 539 42 Svratouch.
(Pokračování textu…)
Dneska jsme se rozdělili do rytířských družin, objevili rybník, smočili v něm údy, namalovali erby a u ohně si vyslechli poselství krále Žďárských Vrchů.
(Pokračování textu…)
Milí šakalové,
Zde jsou informace o odjezdu autobusem na letní soustředění
Kdy: 26.8.2017
V kolik: 8:00 hodin
Kde: Pakoviště u nové školy ve Kbelích (u Leteckých opraven)
Rodiče, nezapomeňte zbývající potřebné dokumenty (bezinfekčnost, kartička zdravotní pojišťovny), budou vybírány před odjezdem. Pokud byste chtěli své dítko dovézt na místo sami, dejte nám vědět na info@sakalkbely.cz. Místo je Rekreační středisko naděje, Svratouch.
Všechny prosíme o dochvilnost.
Předpokládaný návrat je 2.9.2017 v cca 13:00 (odjezd autobusu ze Svratouchu je v 10:00 hodin)
Vítejte zpět milí šakálci!
Už se na vás těšíme v dalším školním roce. Ale nejdříve je potřeba, aby Vás vaši rodiče předběžně zaregistrovali na této stránce.
Pozor, je nutné, aby se znovu zaregistrovali i Ti, kteří již do Šakala v minulých letech chodili.
Užívejte si zbytek prázdnin!
Vaši staří šakalové.
Milí malí i velcí šakali!
Blíží se konec školního roku a s ním druhý konec roku ŠAKALa. Pojďme ho společně oslavit po šakalím zůsobu!
A někteří již tuší!
Jak to dopane letos? Zvítězí dětská štafeta nad dospěláckou? Bude překonán rekord ve skoku s batohem? Kdo prohodí oštěp věncem buřtů…? Kdo si odnese jelena z tomboly?… A jaký dort dostane Jáchym k narozeninám?
Kdy: Čtvrtek 29.června od 16 hodin
Kde: Na hřišti kbelské sokolovny
Co s sebou: deky, občerstvení, sportovní oděv a soutěživě-společenského ducha
Vaši šakali kbelští

Krasné skoroletní odpoledne a měkká tráva za Sokolovnou, to byla v úterý kombinace jako stvořená pro trochu jiný tréning naší modré smečky. Odhodili jsme tenisky a kecky a cvičili jsme celou hodinu naboso. Pro některé děti možná trochu nový zážitek, pro všechny bez rozdílu vítané zpestření a něco moc zdravého pro jejich chodidla. Jen se podívejte, jak jsme si protáhli packy i drápky ;).





už jde do tuhého …
Máme za sebou účast na štafetovém poháru – krajském (pražském) kole. Za naši smečku se tentokrát zúčastnily Klárka, Káťa a Majda, které společně se zástupci ostatních smeček vytvořily dvě osmičlenné štafety. Holky bojovaly jako lvice správné šakalice a pomohly našemu šakalímu seskupení k postupu do finále a následně krásnému umístění.
Náš výběr neměl tretry, nevybírali jsme nejrychlejší děti z celé školy, jako ostatní, přesto se naše děti neztratily, naši školu reprezentovali se ctí a vybojovali krásné 10. místo. Z více než 300 pražských škol, 10. místo – to se počítá !
Děkujeme našim malým šakalům za skvělou reprezentaci, sportovní nasazení, fairplay jednání a příští rok, soupeři třeste se !
Fotky si můžete prohlédnout zde